Hakkımızda

Farmconuts çeyrek asırdan fazla uluslar arası deneyimi ve iş kollarının devamı olarak dinamik kadrosuyla baklıyat, hububat ve kuru gıda üretimleri  ve tedariğiyle uluslar arası arenada faliyetlerine tüm ihtişam ve gücüyle hizmet vermektedir. 3 şirket ve 10 dan fazla markası ile global dünyanın kriterlerıne uygun şekilde, kalitesinden hiçbir şekilde ödün vermeden tüm ortodoğu kuzey afrıka amerıka ve asya kıtalarına ulaşabilen iş ağıyla, birçok ülkeye bu alanda hizmet vermeyi  sürdürmektedir.  dünya standartlarında, kaliteden ödün vermeden ilerlemeyi kendine ilke edinmiştir.

Ana faaliyet alanlarında büyük yatırımlar yapan Grubumuz, etik değerlerden ve üstün kalite anlayışından taviz vermeyerek, sektörlerdeki başarısını her geçen gün artırmaktadır. İşinde profesyonel kadromuz, uluslararası norm ve standartlara uygun çalışan üretim birimlerimiz, müşteri odaklı çalışan satış ve pazarlama departmanımız, yurtdışına ürün pazarlayan ihracat birimlerimizin ortak birleştiği noktada şirketlerimiz gelişerek faaliyetlerine devam etmektedir.

Dünya standartlarında kalite ve güven için lütfen tercinizi bizden yana kullanınız.

Misyonumuz

Faaliyet gösterdiğimiz her sektördeki ürün ve hizmetlerimizde, müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarına uygun, dünya standartlarında, çevre dostu ürünler geliştirerek sürdürülebilir bir büyüme ile yaşama değer katacak ürün ve hizmetler üretmek.

Vizyonumuz

Toplumsal ve ekonomik yaşamda bireyin refah ve istikrarına etkin olarak katkı yapacak ticari ve endüstriyel platformlarda verimli ve sürdürülebilir yatırımların gerçekleştirilmesini sağlamak.

Hakkımızda